Ana sayfa Moda İç Giyim Modası Dolgulu Sütyen Nedir?

Dolgulu Sütyen Nedir?

49
0
PAYLAŞ
dolgulu sütyen nedir

Bu yazımızda bayanların çok sık tercih ettiği dolgulu sütyen hakkında bilgi vereceğiz. Peki, dolgulu sütyen nedir, nasıl olur?

Dolgulu sütyen bir çok bayanın tercih ettiği bir modeldir. Eski zamanlarda bayanlar dolgun göğüs görünümü yakalamak için çeşit çeşit yollar denerdi. Fakat günümüzde bu sorun dolgulu sütyen ile kalkmış durumda.

Dolgulu Sütyen Nedir, Nasıl Olur?

Dolgulu südyen nedir? Bu sütyen, göğüslerinizin daha dolgun görünmesini sağlamak için içerisinde  destek bulunduran sütyen çeşididir. Bu bazen yarım, bazen de tam dolgu kabın şeklinde bulunabilir. Dolgulu sütyenler, dekolte gösteren ve dar elbiselerinizde rahatlık giyebileceğiniz ve göğüsünüzün normale göre daha dolgun gözükmesine yardımcı olan sütyenlerdir.

Göğüsleriniz ne kadar küçük olursa olsun, göğüs şeklinize göre rahat  edeceğiniz dolgulu sütyen modelleri de değişiklik gösterecektir. Bu yüzden kendi gögüsünüze göre doğru dolgulu sütyen türünü tercih etmek çok mantıklı olacaktır.

Doğru Dolgulu Sütyen Seçimi

Her kadının vücudunun kendine ait özellikleri bulunmaktadır. Göğüs şekli de bunlardan sadece bir tanesidir. Bazı küçük göğüslü veya daha olgun gözükmesini isteyen kadınlar, kullandıkları sütyenin dolgu miktarını kendileri seçebilirler. Yukarıda doğru dolgulu sütyenin çok önem arz ettiğini belirttik. Ee şimdi diyeceksiniz ki doğru modeli ve bedeni nasıl seçebilirim? İşte, bir kaç ufak ipucu!

Bu sütyeni seçmeden  önce  kesinlikle hangi kıyafetin altına giyeceğinizi seçiniz. Günlük olarak kullanacaksanız ya da akşam davetiniz varsa buna gitmek için giymeyi istiyorsanız farklı farklı  sütyenler seçebilirsiniz. Dolgulu sütyen modelleri çeşit çeşit. Seçerken mutlaka denemelisiniz. Bedeninize uygun olan ve beğendiğiniz modelleri seçin. Farklı vücut çeşitlerinde bu modeller farklı bir görünüm alabilir.

Askılarının iyi bir şekilde ayarlandığına ve göğüsünüze tam oturduğuna dikkat ediniz. Görmek istediğiniz dolgunluğa karar vermek için bir uzmandan yardım isteyebilirsiniz. Uzmandan yardım almayı istemiyorsanız tüm modelleri ve bedenleri deneyerek kendiniz ne kadar dolgun olacağına karar verebilirsiniz. Umarız dolgulu sütyen nedir, nasıl olur? başlıklı yazımız sizler için faydalıdır.

Bir önceki yazımıza da göz atmanızı öneririz. ⇒ Sütyen Ölçüsünde A, B, C, D Cub Nedir?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here