Ana sayfa Moda İç Giyim Modası Külot Modelleri ve İsimleri

Külot Modelleri ve İsimleri

58
0
PAYLAŞ
külot modelleri ve isimleri

İç giyimine önem veren bayanlar için külot oldukça önemli bir yere sahiptir. İşte, külot modelleri ve isimleri!

İç giyimine önem veren bayanlar için külot oldukça önemli bir yere sahiptir. Külot seçimi kıyafetinizin üstünüzde güzel durması ve rahat bir gün geçirmeniz için oldukça dikkat etmeniz gereken unsurlardan birisidir. Kadınların zevklerine uygun bir çok külot modelleri bulunmaktadır.

Tarzına Uygun Külot Modelleri ve İsimleri

Slip Külot

Rahatlığı ile diğer külot modelleri arasından sıyrılan slip külot aslında çocukluğumuzdan beri giymiş olduğumuz külot çeşidi diyebiliriz. Slip külotlar diğer külotlara göre göre çok daha fazla rahattır. Kalçaları çok iyi bir şekilde kavrar ve gün boyunca rahat bir gün geçirmenize olanak sağlar. Slip külotun, klasik bikini ile aynı kesime sahip olduğunu belirtelim. Ayrıca son olarak vücut sağlığınız için pamuklu olanları tercih etmenizi öneririz.

Brazilian Külot

Külot modelleri arasında en çok tercih edilen ve en çok kullanılan külot tipidir. Eğer ki sizde hem şık hem de rahat bir külot çeşidi arayışı içerisindeyseniz aradığınız model brazilian diyebiliriz. Kalçaları çok güzel bir şekilde sarar ve vücut hatlarınızın feminen gözükmesine yardımcı olur. Brazilian kesim külotların arka kısmı string külot çeşidine göre daha geniş, slip külotlara göre daha dar biçimdedir.

String Külot

String külot baz kadınların vazgeçilmezi konumundadır. Bu tip külot çeşidi kullanan kadınların diğer külot modellerini pek giyemediği görülür. String modelin arka kısmı şerite benzer ve kalçaları tam anlamıyla sarmazlar. Ön kısmı ve ağı ise slip külot ile benzerlik göstermektedir. String külot alırken dikkat etmeniz gereken bir nokta var. O da uygun bedeni almak. Doğru bedeni aldığınız takdirde elbisenizin altında kusursuz bir biçimde duracaktır.

Hipster Külot

Hipster külot da külot modelleri arasında en çok tercih edilenlerden birisidir. Bu külot sürü daha çok short kesimini anımsatır ve çok rahat olan bir külot tipidir. Kalçanı iyi kavradığı için gün içerisinde rahatlamanızı ve rahat bir biçimde hareket etmenize olanak sağlar. Çok sevimli bir külot modeli olduğunu söyleyebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here